Leto je tu! Čas prázdnin a dovoleniek, čas výletov a grilovačiek, čas festivalov, čas na dlhé rozhovory pod hviezdnatou oblohou. Zdieľate sa, zaujímate sa jeden o druhého? Dokážeme sa spolu zasmiať, ale aj poplakať si? Prijímať sa, podporovať sa, objímať sa?

 

Júnová MIRIAM prináša tému VZŤAHY. Neposunuli sa tie naše do virtuálnej roviny? Netrávia aj naše deti priveľa času mimo reality? Ako ich chrániť pred nevhodným obsahom na internete? Čítate im ešte rozprávky na dobrú noc? Spomínate si na tú o troch grošoch? Zavedieme Vás do rozprávkového sveta rytierov, pozveme Vás na skvelú zmrzlinu, aj na výlet do neďalekého Rakúska.

 

Možno sa necháte inšpirovať a vyrobíte si čelenku z kvetov alebo sa vyšperkujete. V rubrike DUET ponúkame dve zaujímavé osobnosti z politiky – Renátu Ocilkovú a Antona Chromíka. Dozviete sa, ktorý deň je pre nich najkrajší alebo čo si najviac cenia na opačnom pohlaví. Počas horúcich dní dobre padne dohladka vymixovaná dávka vitamínov a minerálov v podobe populárneho SMOOTHIE.

 

Pridávame aj tip na dobrú knihu, za hrsť vtipov a detských výrokov.

 

 

Prajeme Vám krásne čítanie a požehnaný dovolenkový čas.